Bivši električar, socijalna radnica i sindikalni aktivist formiraju savez na naizgled nemogućem zadatku. Dok današnja Europa počiva na jeftinom radu migrantskih radnika, sami radnici u potrazi za boljim životom pristaju na loše uvjete rada, prekovremene sate, spavanje u kontejnerima, ucjene poslodavaca i poništavanje vlastitog dostojanstva. Laura Orel, Goran Lukić i Goran Zrnić i njihovo Radničko savjetovalište iz Ljubljane (Delavska svetovalnica) – njihova su jedina adresa, jedini saveznici. Bilo da su u pitanju radnici sa Balkana, Afrike ili Azije, u ovoj neobičnoj organizaciji, oni svakodnevno traže pomoć, prevareni i gladni, bez zarađenih plaća i bez nade u bolje sutra.
Film je premijerno prikazan u službenoj selekciji festivala DOK Leipzig 2025. godine.